سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۹

کشف۴۸ میلیاردتومانی کالای احتکارشده در جنوب تهران

Share/Save/Bookmark
جانشین فرمانده انتظامی پایتخت از کشف بیش از ۴۸ میلیارد تومان کالای احتکارشده در جنوب تهران خبر داد.
کد مطلب: 60638
 
به گزارش اطلاعات روز# سردار حمید هداوند جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از کشف بیش از 48 میلیارد تومان کالای احتکار شده در 3 انبار بزرگ کالا در جنوب تهران خبرداد.  
سردار حمید هداوند در تشریح خبر فوق اظهارداشت: در پی ساماندهی انبارهای کالا در جنوب تهران ، کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی تهران موفق شدند 3 انبار بزرگ کالا را که مقدار فراوانی اقلام مصرفی و مورد نیاز مردم در آن دپو و جمع آوری شده بود، شناسایی کنند.
وی تصریح کرد: با شناسایی هویت مالک انبارها نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد  و چهاردهم دی ماه تیمی از کارآگاهان به همراه مقام قضائی و نماینده سازمان صمت از داخل انبارها بازدید کردند.
جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در بازرسی از داخل انبارها 59 هزار و 97 حلقه لاستیک سبک و سنگین ، 3 میلیون و 425 هزار کیلو برنج وارداتی، 71 هزار و 650 کیلو پودر شیر خشک و ۱۰۰ تن شکر احتکار شده کشف شد، افزود: با دستور قضائی هر سه انبار پلمب و در اختیار امین قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در این رابطه 3 متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند، عنوان کرد: کارشناسان ارزش اموال احتکار شده را بیش از 48 میلیارد تومان برآورد کرده اند.
 
مرجع : فارس نیوز
کلمات کليدی: سردار حمید هداوند/جانشین فرماندهی انتظامی/ احتکار