شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۰

«طرح امنیت شبانه» کلیدخورد/«صاعقه» اجازه جولان به سارقان را نمی‌دهد

Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی پایتخت از استقرار مأموران پلیس راهور و پیشگیری در نقاط مختلف شهر و گشت‌زنی هدفمند در راستای اجرای طرح امنیت شبانه خبر داد.
کد مطلب: 60675
 
به گزارش اطلاعات_روز#  سردار "حسین رحیمی" در جلسه شور فرماندهان با تاکید براینکه باید امنیت تهران و شهروندان بطور شبانه‌روزی تامین شده و گشت های انتظامی ، ترافیکی و نامحسوس فعال بوده و نقطه به نقطه شهر توسط مرکزرصد کنترل شود ، بیان داشت: نباید اجازه داد که تعدادی مجرم با اقدامات مجرمانه خود امنیت و آرامش مردم را خدشه دار کنند از این رو لازم است که با اقتدار، دقت و حساسیت لازم همه تلاش خود را در تامین امنیت شهروندان بکار بگیرید.
رئیس پلیس پایتخت افزود: در طرح امنیت شبانه پایتخت پلیس‌های پیشگیری و راهور در نقاط مختلف شهر مستقر خواهند شد و به گشت زنی هدفمند خواهند پرداخت.
وی با تاکید بر انجام طرح صائقه، گفت، طرح صائقه در راستای برخورد با کیف قاپ ها، موبایل قاپ ها و اراذل و اوباش است که باید با کار اطلاعاتی دقیق انجام  شود و اجازه جولان دادن به سارقان داده نشود.
سردار رحیمی با اشاره به تلاش برخی افراد مغرض و معاند برای تشویش اذهان عمومی با انتشار یک سری کلیپ های سرقت و درگیری اراذل واوباش، بیان داشت: پلیس همه تلاش خودرابکار بسته است تا ضمن برخورد با ناهنجاری های اجتماعی امنیت مطلوبی را فراهم سازد از این رو بطور حتم با کسانی که بخواهند امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیندازند و با توجه به وجود امنیت مطلوب در پایتخت، تصویری عکس از این موضوع رابه مردم نشان دهند برخورد قانونی خواهد شد.
رئیس پلیس پایتخت با قدردانی از اجرای طرح موتور یار پلیس راهور پایتخت و لزوم توجه ویژه به فرهنگ سازی در این رابطه، عنوان داشت: با توجه به وضعیت نا بهنجار و بد جوی پایتخت باید با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی برخورد شود چرا که با این شرایط روز به روز شاهد وخیم تر شدن اوضاع جوی شهر تهران خواهیم بود.
سردار رحیمی باقدردانی از همراهی مردم و مجاهدت های کادر پزشکی در کاهش کشته های ناشی از بیماری کرونا، عنوان داشت: در این زمینه لازم است که همچنان همه مردم عزیز به دقت طرح فاصله گذاری اجتماعی و دیگر پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
مرجع : فارس نیوز
کلمات کليدی: سردار رحیمی/فرمانده انتظامی پایتخت/پلیس راهور/ پلیس پیشگیری