۱
 
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۶
دکتر محمد جواد نیکفر رئیس ستاد احمدی نژاد در دوره دهم"

کشور به یک سرباز سرهنگ ساز نیاز دارد/دوران انتقال مدیریت موفق نظامی و جهادی به بدنه مدیریتی و اقتصادی کشور فرا رسیده است

این روزها حضور نظامیان را بصورت نشانه دارشده زیر سؤال میبرند .
Share/Save/Bookmark
دکتر محمد جواد نیکفر رئیس ستاد مرکزی ائتلاف بزرگ اصولگرایان در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری موسوم به حامیان احمدی نژاد در نامه ای سرگشاده هر دو جریان سیاسی کشور یعنی اصلاح طلبان و اطولگرایان را دروغگو خطاب کرد
کد مطلب: 60704
 
به گزارش اختصاصی#اطلاعات_روز#دکتر محمد جواد نیکفر رئیس ستاد مرکزی ائتلاف بزرگ اصولگرایان در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری موسوم به حامیان احمدی نژاد ذر یادداشتی نوشت: ببینید چه کسانی سپاه هراسی میکنند !! کسانیکه تسلیم کدخدا بوده اند از آمدن رئیسی هم میترسیدند  چون میدانند امثال رئیسی ونیروهای انقلابی مدافع حقوق توده های مردمی ومدافع اصلی نظام و انقلاب هستند  .

 بنا براین امروز حضور افراد نظامی دارای رزومه مشخص جهادی برای انتقال مدیریت انقلابی و جهادی از حوزه نظامی به حوزه مدیریت کشوری با توجه به مدیریت موفق حوزه های نظامی و امنیتی در ۴۰ سال گذشته بسیار لازم و ضروری به نظر می‌رسد،

 اما این نکته را نباید از نظر دور داشت که سابقه درخشان در حوزه دفاع مقدس برای مدیریت اجرائی کافی نیست  امروز کشور به یک سرباز سرهنگ ساز نیاز دارد  تا با بکارگیری مدیریت نسبتا جوان در بدنه مدیریت اجرائی کشور سرهنگ سازی مدیریت را تضمین کند   ، قدرت سازماندهی-  سابقه کار با جوانان - علم وعمل اقتصادی با توجه به مطالبه عمومی جامعه در حوزه معیشت مردم در انتخابات ۱۴۰۰ لازم است و  ازهمه مهمتر داشتن برنامه شفاف و مشخص اجرایی در حوزه اقتصادی که قابلیت راستی‌آزمایی نیز  داشته باشد مورد نیاز  جدی کشور است .  

چون عمده مشکلات اقتصادی  کشور در عدم  مدیریت صحیح و نداشتن برنامه اقتصادی مدون است پس لازم است دولت آینده انقلابی باشد و بتواند برای انتقال بین نسلی مدیریت و پررنگ کردن نقش جوانان به عنوان موتور محرک اجرایی کشور  تلاش کند .
 
 
به گزارش اطلاعات_روز نیکفر سال گذشته در نامه ای سرگشاده خطاب به پایگاه خبری خبری تجارت امروز با حمله سنگین به هر دو جناح سیاسی کشور نوشت: هر دو جریان سیاسی کشور یعنی اصلاح طلبان و اطولگرایان را دروغگو خطاب کرد.

باعنایت به رهنمودهای  اخیر رهبر معظم انقلاب لازم است خواص تاثیر گذار افکار پوسیده  گذشته را کنار گذاشته وچهره های جدید ،انقلابی ،شجاع وفساد ستیز را شناسائی‌به ملت بزرگوا معرفی کنند،پر واضح است که مشکلات گسترده گریبان گیر ملت، نتیجه عملکرد ۴۰ ساله اصولگرایان واصلاح طلبان است

واین افکار دیگر جایگاهی در اراده ملت ندارند و در شرايط فعلى دولت مستقر دولتی نیست که به فکر مردم باشد وروز به روز بر مشكلات معيشتى وكارى مردم اضافه ميشود. بدیهی است که این امر نتيجه عملكرد هردوطیف مجلسي است كه به وظايف خودعمل نكرده وباعث شده اند كه دولت سركش شود و با تصميمات خلق الساعه و ناپخته وغیرکارشناسی خود مشكلات وسختى هاى زيادى بر مردم تحميل شود ،مجلس فعلی مانند مجلس ششم دارای عملكرد بسیار ضعيف وتاسف بار در تاریخ کشور است. چون هم در بعد تقنين وهم دربعد نظارت بر اجراى قانون به وظايف قانونى خود عمل نكردند  واينگونه دولت سركش و ليبرال مسلك ومردم ستيز شكل گرفت. 

لذا براى نجات كشوراز دست ليبرال ها و بهبود وضعیت معیشتی مردم و عبور از گذرگاه سخت تحریم دشمنان خارجی ونجات از طرفندهای ستون پنجم داخلی بايد مجلسى تشكيل شود كه مشى آن براساس گفتمان انقلابى و مديريت جهادى و مبارزه همه جانبه با فساد باشد. بايد از گذشته و حال درس عبرت گرفت و با انتخاب افراد جدید ، توانمند وشجاع وفساد ستيز بابرنامه ریزی دقیق و صحیح و کارشناسی شدن تصمیمات بودجه اى کشور به آينده اميدوار بود. بايد صداى مردم از داخل مجلس شنيده شودو براى مبارزه با  فساد گسترده  موجود در سيستم مديريت كشور و تصميمات نابخردانه دولت نمى توان با شيوه وساز وكار سنتى گذشته وافراد بي خاصيت وفسيل شده به نتيجه رسيد. بايد بدون مصلحت انديشى جناحى وفرصت طلبانه چهره هائى جديد مدير ومدبر واز همه مهمتر انقلابى وبا مديريت جهادى وارد مجلس شوند و بدون هيچ خط قرمز وملاحظات جناحى وشخصيتى با فساد گسترده حاکم بر سیستم اجرائی کشورمبارزه كنند واين ديوار بى اعتمادى كه بين ملت و مسئولان بواسطه دولتمردان ليبرال بوجود آمده برداشته شود و انقلاب به راه ومسير اصلى خود یعنی راه اسلام ناب محمدی باز گردد. 

دوستان هر دو واژه اصولگرائى و اصلاح طلبى منشاء قرآنى دارند اما با عملكرد غلط وشعارهاى دروغين مدعيان هر دو جناح و به خصوص اصلاح طلبان مسير باطلى باز شده واين اصطلاحات قرآنى هم مخدوش گرديده وليبرالها هم بواسطه ضعف جناحین وترس از كدخدا اعتماد مردم كه صاحبان اصلى انقلاب هستند را از دست داده اند. ملاك و معيار اصلى منتخبان ملت گفتمان انقلابى، ولايت پذيرى ومبارزه با فساد گسترده در همه ابعاد وهمه قواست ، در آن صورت اعتماد از دست رفته به ملت باز خواهد گشت. عزیزان مصلحت اندیشی را کنار گذاشته و با فراخوان سياسى وانقلابى از منظر گام دوم انقلاب و با خروج از سازوكار كهنه گذشته وتوجه جدى به افراد جديد ،مومن وانقلابى حركت ومسير جديدى در جهت رسيدن به حقوق حقه شهروندی ملت و پياده شدن اهداف عدالت محور انقلاب رااحیا کنیم تا بتوانيم اهداف مورد نظر رهبر معظم انقلاب در راستای برنامه گام دوم انقلاب را پیاده سازيم. یا علی مدد .
کلمات کليدی: دکترمحمدجوادنیکفر/دکترسعیدمحمد/احمدی نژاد/سپاه/اطلاعات روز#
 
رضا
Romania
۱۳۹۹-۱۰-۲۶ ۱۴:۵۸:۰۷
عالی . حرف دل توده مردم را زد ایشون