۲
 
دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶
نامه مدیر مسئول اطلاعات روز به مدیرعامل خبرگزاری آنا:

خاطر شریفتان هست همین رفتارهای مدیران فعلی دانشگاه آزاد در زمان میرزاده و جاسبی برای شما سوژه خبری بود؟

اولین فیش حقوق نجومی دانشگاه آزاد را به خاطر دارید؟
Share/Save/Bookmark
اولین فیش حقوق های نجومی منتشر شده در جمهوری اسلامی که مربوط به یکی از مدیران زمان آقای میرزاده بود با همکاری من و جنابعالی و در پایگاه خبری جهان نیوز منتشر شد(اینجا)
کد مطلب: 60742
 
به گزارش #اطلاعات_روز# نامه محمد حسین پرکره مدیرمسئول اطلاعات روز به مدیرعامل خبرگزاری آنا وابسته به دانشگاه آزاد

متن نامه:

جناب آقای مرتضی خلفی زاده
مدیرمسئول محترم خبرگزاری آنا


سلام علیکم،

به دفعات سعی داشتم با تماس یا حضوری چند ابهام ذهنی را از محضر مبارکتان سوال کنم!

چون معتقدم در جبهه انقلاب یکی از ارزش های گم شده نقد در مقابل و یا نقد رو درو است و متاسفانه افزایش رفتار قبیح غیبت و کذبگویی پشت سر افراد است!

اما هر بار که تصمیم به این موضوع گرفتم باتوجه به رفتارهای مدیران ارشد دانشگاه آزاد از تصمیم خود پشیمان شدم چرا که دیدار این حقیر سراپاتقصیر با هر فرد یا مسئولی در دانشگاه برای او ایجاد حاشیه خواهد کرد و یا اینکه برداشت دوستان امروز شما میشود باج خواهی و رئیس دانشمندتان از صفت معلوم الحالی برای این حقیر که خانواده ایی جان برکف برای نظام و انقلاب بوده ایم با یک گردان شهید و جانباز، استفاده میکند.

و ما ادراک مع الدانشمند؟

دوست قدیمی و انقلابی سالهای نچندان دور

شما که علاوه بر دوستی سالهای گذشته حق استادی نیز گردن حقیر دارید باید یادتان باشد اولین فیش حقوق های نجومی منتشر شده در جمهوری اسلامی که مربوط به یکی از مدیران زمان آقای میرزاده بود با همکاری  من ، جنابعالی و در پایگاه خبری جهان نیوز منتشر شد(اینجا) و یا اینکه انتشار تصاویر اردوهای مختلط دانشگاه آزاد نیز بازهم با هم اندیشی من، حضرتعالی و پایگاه خبری جهان نیوز به منصه ظهور رسید(اینجا) که منجر به صدور آئین نامه منع اردوهای مختلط در دانشگاه آزاد شد و بسیار از اخبار دیگر که موضوع اصلی این نامه نیست چرا که اگر بخواهم به همه آنچه شما در مبارزه با تخلفات و بعضا فسادها پرداخته اید، بپردازیم چندین ساعت و صفحه زمان لازم است

و حتی اولین گروه خبریی که در مقابل رفتارهای آقای دکتر جاسبی ایستادگی کرد  و به شفاف سازی پرداخت شما و دوستان عزیزتان بودید.

آقا مرتضی عزیز

اینکه شما با سبقه مبارزاتی و انقلابی در حال حاضر مدیرعامل یکی از رسانه های دانشگاه آزاد هستید آنهم در زمانی که نقدها و فریادهای مردم سر به فلک کشیده است و هر روز یک خبر عجیب و غریب در رسانه ها منتشر میشود و هر روز یک فیش با رقم های نجومی در رسانه ها دست به دست میچرخد،هر چند در نگاه انقلابیون جای تعجب دارد! اما شاید در بین بزرگان و سیاسیونی همچون شما و دوستانتان نوعی تقیه تلقی شود و یا اصلا شاید نقدی به مدیریت دانشگاه ندارید و یا اینکه این سکوت محض و سنگین یک استراتژی جدید در اصولگرایی است و احتمالا در زمان انتخابات آینده فعال شوید؟الله و اعلم، اما چند ابهام؟

آقا مرتضی متواضع و گرانقدر میشود بگویید در نقد سوئ مدیریت دانشگاه آزاد در زمان جاسبی و میرزاده بشدت فعال بودید اما الان در مقابل مدیریت پر حاشیه دانشگاه آزاد سکوت مطلق اختیار کرده اید؟

شما که روزی تخلفات دانشگاه آزاد سوژه "مهم" خبریتان در پایگاه خبری جهان نیوز بود امروز چرا در مقابل فریاد استغاثه بسیاری از کارکنان و دانشجویان سکوت کرده اید؟

نکند انقلابی بودن یعنی هر کس که با ما بود در مقابل بی انضباطی هایش باید سکوت کنیم؟

آیا چون میرزاده و جاسبی منصوب هاشمی رفسنجانی بوده اند باید مقابلشان می ایستادید و مدیر فعلی چون منصوب جناب ولایتی سکوت کرده اید؟

البته با شناختی که از شما داشتم این سوال بیجاست اما به هر حال ابهام است و بدون غیبت و مستقیم از جنابتان میپرسم: نکند خدایی ناکرده چون حقوق شما را دانشگاه آزاد میدهد مجبور به  سکوت هستید ؟

شما که اهل ارزش ها و اعتقاداتید به من بگویید آیا تقیه ای که در فقه آمده همین مدل رفتاری شما و برخی دیگر از خبرگزاری های و رسانه های مدعی است؟

چرا در مقابل شکایت های متعدد دانشگاه آزاد از همرزمان سابقتان که صرفا به دلیل ایجاد شفافیت و بصیرت افزایی به انتشار اخبار بی انضباطی های مالی دانشگاه پرداخته اند، سکوت کرده اید؟

نکند در دنیا و آخرت مدیون جاسبی و میرزاده شوید؟
ووووووووو

اگر برای شما تولید حاشیه نمیکند خوشحال میشوم جواب جنابتان را برای افزایش سواد سیاسی،رسانه ایی و یا اشتباهات خودم دربافت کنم!!

باکمال ادب و احترام
دوست سابق و شاگرد همیشگیتان محمدحسین پرکره

 
 
هیات علمی
Germany
۱۳۹۹-۱۱-۱۴ ۲۰:۰۵:۰۷
زمانی یکی از بزرگان روحانی به بنده گفتند که ما دو جور آدم داریم یا بزمیند و یا رزمیند
حالا هم این موضوع در همه جا نهادینه شده است
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۱۱-۱۵ ۱۰:۲۵:۲۴
به داد کارکنان و اساتید دانشکده مدیریت تهرا ن مرکزی برسید که اسیر مدیریت رفیق 76 ساله بازنشسته .............. شده و همه ناراضی.