۱
 
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۰
دکتر دهقانپور عضو هیئت علمی واحد یزد خطاب به طهرانچی:

پس هرچه میکنی لااقل از بیت رهبری عزیز و سپاه پاسداران مظلوم برای چند صبا بیشتر ماندن خرج نکن

Share/Save/Bookmark
آیا نمیدانی مرگ خبر نمی کند و در آن دنیا باید جواب همه این ظلم ها را بدهی؟؟
کد مطلب: 60773
 
به گزارش اطلاعات روز# دکتر دهقانپور عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد یزد خطاب به طهرانچی نوشت:

آقای طهرانچی کمی با خود بنشین و خلوت کن ببین در این 2 سال چه کرده ای که برای اولین بار در تاریخ دانشگاه آزاد اسلامی در چند ماه اخیر اساتید و کارمندان واحدهای مختلف کشور دست به اعتصاب و تجمع زده بر علیه شما شعار میدهند؟؟

مگر شما که هستی که وقتی اساتید و کارمندان مقابل سازمان مرکزی در 26 بهمن تجمع کردند حتی به میان ولی نعمتان خود نیامدی تا حرفشان را بشنوی؟؟

در حالی که وقتی این تجمع با یک دهم جمعیت در مقابل مجلس شکل گرفت نایب رئیس مجلس جهت شنیدن درد و دل های کارکنان دانشگاه آزاد به میان آنها آمد! نه واقعا شما فکر کرده اید چه کسی هستی که به هیچ کس و هیچ جا پاسخگو نیستی؟؟ چطور خود را فردی مومن و انقلابی و ولایی میپنداری؟؟

آیا نمیدانی مرگ خبر نمی کند و در آن دنیا باید جواب همه این ظلم ها را بدهی؟؟

به راستی ریاست دانشگاه آزاد برای شما چه چیزی دارد که آخرتت را به خاطرش به حراج گذاشته ای؟؟ چطور میشود این همه ناله و نفرین کارکنان را در گروه های مختلف می بینی ولی راضی به رفتن نمی شوی؟؟ راستی ماندن به چه قیمت؟؟ چه میکنی با اعتبار و آبروی از دست رفته ات؟؟

به خدا قسم که هر انسان آزاده ای جای شما بود تا حالا هزار بار رفته بود نه اینکه همه اساتید و کارمندان یک صدا بر علیه شما شعار بدهند و شما همچنان دودستی به میز ریاست چسبیده ای؟؟

مگر این میز ریاست دانشگاه آزاد برای شما چه دارد که به خاطرش از همه حتی بیت حضرت آقا خرج کرده و به دروغ بیت حضرت آقا را پشتیبان خود میدانی و سپاه عزیز را حامی خود که کسی جرات نکند به شما حرفی بزند؟؟

مگر میشود سپاه عزیز و مدافعان ولایت و کشور و یا بیت حضرت آقا از شما با چنین کارنامه ای حمایت کند؟؟

پس هرچه میکنی لااقل از بیت رهبری عزیز و سپاه پاسداران مظلوم برای چند صبا بیشتر ماندن خرج نکن جناب طهرانچی. ما کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد به چه زبانی بگوییم برادر؟؟ ما را به خیر تو امیدی نیست....شر مرسان و برو برادر قبل از اینکه همه اساتید و کارمندان ناگزیر به اعتصاب سراسری شویم. این آخرین هشدار است!
مرجع : دکتردهقانپور
کلمات کليدی: طهرانچی/سپاه/اصلاح طلبان/کرونا/انتخابات/آموزشیار/اطلاعات روز#
 
کارمند دانشگاه آزادی
Italy
۱۳۹۹-۱۲-۰۴ ۲۳:۵۱:۲۸
لطفا یک تحقیق و تفحصی بر استخدام های شخص طهرانچی در این مدت برای دور و بری های خودشان به علاوه افزایش حقوق سیصد درصدی خودشان داشته باشید. آقاین به ما که می رسد پول ندارند ولی تصویب می کنند حق الزحمه خودشان سیصد درصد افزایش داشته باشد. طهرانچی هیچ اعتقاد قلبی به دانشگاه آزاد ندارد ببینید چند نفر از معاونان خودش را از دانشگاه های دیگری گذاشته است؟ انصافا یک جاسوس برای نابودی دانشگاه آزاد می فرستادند نمی توانست به اندازه رئیس فعلی دکتر ته رانچی در تخریب کل ساختار دانشگاه آزاد موفق عمل کند. تمشک طلائیی تخریب کل دانشگاه تقدیم ته رانچی. انشاالله همیشه ته همه چیز باشید. خودتان و دور و بری های تان... دانشگاه را بدبخت کردید ...تو را به هر چیزی که به آن اعتقاد ندارید گم شوید از دانشگاه ما....