۱۰
 
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۴
پیام مخاطب/نامه کارمندان دانشگاه آزاد خطاب به دبیرشورای عالی انقلاب فرهنگی؛

دانشگاه آزاد نه تابع قوانین کار است و نه تابع مقررات وزارت علوم/بابک نگاهداری هم حوزه ریاست مجلس هم پست های کلیدی دانشگاه؟

Share/Save/Bookmark
از ابتدای تاسیس دانشگاه تا کنون 3 درصد از حقوق اساتید و کارمندان جهت حق بیمه بیکاری از حقوق ها کسر شده
کد مطلب: 60774
 
به گزارش اطلاعات روز#دکتر بیتا محتاط هیات علمی گروه شیمی واحد کرج به نمایندگی از اعضای هئیت علمی دانشگاه آزاد نامه ای خطاب به دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی منتشر کرد که به شرح ذیل است:


بسمه تعالی

جناب آقای دکتر سید سعیدرضا عاملی دبیر محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی

سلام علیکم

ما امضا کنندگان این نامه جمعی از اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی این مولود انقلاب و یادگار رهبر کبیر انقلاب و امام خامنه ای از شما به عنوان دبیر محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی عاجزانه درخواست داریم موارد ذیل را بررسی کرده و با تصویب قوانین لازم مشکلات ذیل را که سبب گشته دیگر انگیزه ای برای خدمت در کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی باقی نماند در اسرع وقت رفع نمایید.

شایان ذکر است که رئیس هیات امنا و موسس، دو نفر از هیات موسس (وزرای بهداشت و علوم)، رئیس محترم دانشگاه و دو تن از اعضای هیات امنا، روئسای قوا و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس عضو آن شورا هستند:
 
1) موظفی تدریس اساتید در دانشگاه آزاد اسلامی دو برابر همکاران دولتی و در همین حال حقوق دریافتی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی یک سوم حقوق همکاران دولتی است! آیا شما از این ظلم و بی عدالتی واضح در حق اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بی خبر بودید؟؟ آیا خبر دارید همکاران من پس از موظفی تدریس به علت حقوق بسیار ناچیز از این دانشگاه به آن دانشگاه به دنبال چند واحد حق التدریس بیشتر هستند تا مگر بتوانند از خجالت خانواده خود برآیند؟ آیا می دانستید تعدادی از همکاران من در اسنپ و تپسی کار می کنند؟؟ آیا این است جایگاه معلمی و استادی در یک مملکت اسلامی که استاد آن پس از سالها تحصیل و تدریس برای امرار معاش ناگزیر به کار در تاکسی اینترنتی باشد؟؟ این عمل شان استادی را زیر سوال برده و دیگر مجالی برای تحقیق و پژوهش برای استاد دانشگاه آزاد اسلامی باقی نگذاشته که متاسفانه بیم آن میرود که این خود در سالهای آینده تاثیر خود را بر تولید علم کشور گذاشته و سبب کاهش شدید آن شود(40 درصد دانشجویان تحصیلات تکمیلی در
دبیر محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی جناب دکتر عاملی چندی پیش به بهانه تجمیع مالی و با دستور مستقیم ریاست وارداتی دانشگاه جناب آقای دکتر طهرانچی همه حساب های دانشگاه از واحدها همراه با سپرده های پس انداز هر واحد که در واقع بخش اعظمی از بودجه حقوق پرسنل از سود بانکی آنها حاصل می شد به سازمان مرکزی منتقل شد تا از آن پس خود سازمان پرداخت حقوق ها را تقبل نماید. این کار چند ماه صورت گرفت و پس از آن معاون مالی جدید دانشگاه اعلام فرمودند کار اشتباهی بوده !!
دانشگاه آزاد مشغول به تحصیل هستند). اوضاع در میان کارمندان مظلوم دانشگاه آزاد نیز دقیقا به همین شکل است. در این میان نامه های متعدد کارمندان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با هزاران امضا به ریاست محترم دانشگاه (جناب دکتر طهرانچی که از مدیران وارداتی به دانشگاه آزاد هستند که خود را بر سفره کوچک کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی تحمیل کرده و علاوه بر این صدها دوست، آشنا و...را از دانشگاه های دولتی بر سر این سفره کوچک آورده و چنان رفتار نموده اند که جای میزبان و میهمان هم عوض شده! انگار ما کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی میهمان سفره ایشان و دوستان پر تعدادشان شده ایم!)، به ریاست هیات امنا، ریاست مجلس و وزارت علوم بی پاسخ مانده و ناگزیر دست یاری به سوی حضرتعالی به عنوان دبیر دومین نهاد قانون گزار کشور دراز میکنیم به امید آنکه به سیره جد بزرگوارتان عمل کرده صدای مظلومیت ما را بشنوید و در راستای رفع این مشکلات گام بردارید که جز این هم از شما انتظار نیست.


2) از آنجا که با تصمیمی اشتباه در سال 1374 در شورای انقلاب فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی نهادی غیر خصوصی و غیر دولتی نام گرفت (که نمونه آن را در کشور نداریم) این دانشگاه سالهاست از چشم نهادهای نظارتی کشور به دور بوده و به حیات خلوت گروه های سیاسی تبدیل شده که نمونه هایی از تخلفات گسترده اقتصادی در دو سال اخیر را میتوان در نامه های دکتر موید قائم مقام پیشین دبیرخانه هیات امنا و موسس دانشگاه آزاد که در تمام شبکه های اجتماعی پخش شد و همچنین گزارش تفصیلی دکتر فرهاد رهبر به هیات امنا در مورد انحرافات شدید از بودجه در سال گذشته به خوبی مشاهده نمود که شگفتا هیات امنا کوچکترین عکس العملی به آن نشان نداد و مراکز نظارتی نیز به جهت غیر دولتی بودن دانشگاه اجازه بررسی نیافتند و در عوض دکتر موید که برملا کننده این تخلفات گسترده بود به جای تشویق از کار برکنار شد که موجب تعجب همه خانواده دانشگاه آزاد گشت و که تا کنون جوابی برای عدم رسیدگی هیات امنا به این حجم گسترده از تخلفات از جمله استخدام بدون مجوز 313 نفر در سازمان مرکزی، پرداخت حقوق های نجومی و.... نیافته ایم!(به پیوست نمونه هایی از این تخلفات که توسط پایگاه انقلابی ساده نیوز منتشر شده و پس از شکایت دانشگاه از ایشان اخیرا دادگاه رای برائت برای ایشان صادر نمود که نشان دهنده صحت اخبار منتشر شده توسط ایشان است تقدیم میگردد).

3) دبیر محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی آیا می دانستید دانشگاه آزاد اسلامی در بحث پرداخت حقوق و رابطه مستخدم و استخدام کننده نه تابع قوانین کار است و نه تابع مقررات وزارت علوم؟! چطور است که برای تمامی قوانین دیگر از جمله ارتقا مرتبه علمی و....تابع محض وزارتین هستیم اما نوبت به موظفی تدریس و حقوق که می رسد باید دو برابر همکاران دولتی تدریس کرده و یک سوم این عزیزان حقوق دریافت نماییم؟؟ آیا این عدالت است؟! و مضحک تر آنکه اگر مشکلی بین یکی از کارکنان و دانشگاه به وجود آید برخلاف دانشگاه دولتی که دیوان عدالت اداری ورود میکند اما در دانشگاه آزاد طبق اساسنامه کمیته ای 3 نفره از دانشگاه به مشکل رسیدگی میکند !!! و یا به عبارتی متشاکی و قاضی عملا یکی است !!! که این خود برخلاف عدالت مورد نظر رهبری عظیم الشان انقلاب است.

4) دبیر محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی جناب دکتر عاملی شاید باورش کمی سخت باشد اما از ابتدای تاسیس دانشگاه تا کنون 3 درصد از حقوق اساتید و کارمندان جهت حق بیمه بیکاری از حقوق ها کسر شده اما به تامین اجتماعی واریز نشده است!!! و این باعث شده همکاران ما قادر به استفاده از تسهیلات بیمه بیکاری نباشند!! و حال آنکه این 3 درصد ها در چهل سال اخیر که مبلغ قابل توجهی می شود کجاست؟ خرج چه اموری شده؟ چقدر از آن باقی مانده؟ هیچکس نمیداند!

5) دبیر محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی جناب دکتر عاملی چندی پیش به بهانه تجمیع مالی و با دستور مستقیم ریاست وارداتی دانشگاه جناب آقای دکتر طهرانچی همه حساب های دانشگاه از واحدها همراه با سپرده های پس انداز هر واحد که در واقع بخش اعظمی از بودجه حقوق پرسنل از سود بانکی آنها حاصل می شد به سازمان مرکزی منتقل شد تا از آن پس خود سازمان پرداخت حقوق ها را تقبل نماید. این کار چند ماه صورت گرفت و
کار به جایی رسیده که هیات امنا به پیشنهاد دکتر طهرانچی به جای حل مشکل حقوق ها در اقدامی بی سابقه و بر خلاف مقررات، انصاف، عدالت و ....برای اولین بار در کشور اساتید دانشگاه آزاد اسلامی را به دو نوع الف و ب تقسیم بندی کرده اند!!!
پس از آن معاون مالی جدید دانشگاه اعلام فرمودند کار اشتباهی بوده !! و حساب ها به استان ها برگشت داده شد تا هر استان خود حقوق واحد ها را تامین نماید اما با این تفاوت که دیگر خبری از سپرده واحدها که منبع اصلی پرداخت حقوق ها بوده نیست!! و اصلا مشخص نیست این چند هزار میلیارد تومان در کجا و به چه صورت هزینه شده؟؟!!! که همین نکته بسیار مهم باعث شده که در ماه های اخیر واحد ها از پرداخت همین حقوق ناچیز نیز عاجز باشند!!! برخی از واحدها 2 تا 3 ماه است حقوق پرداخت نکرده اند و برخی دیگر فقط 50 درصد حقوق بسیار ناچیز را به بهانه نبود منابع مالی پرداخت نموده اند. کسی هم از آقای طهرانچی نمی پرسد این چندهزار میلیارد تومان پس انداز واحدهای سراسر کشور که با تلاشهای شبانه روزی همکاران ما در دورانی که دانشگاه دانشجوی زیادی داشت پس انداز شده بود برای چنین روزهایی چه شد؟ مگر می شود در ارگانی چند هزار میلیارد تومان گم شود و کسی پاسخگو نباشد؟! اگر هزینه شده (که نشده) چرا گزارش دقیق حسابرسی آن را منتشر نمیکنید؟ یا حداقل به ما کارکنان توضیح نمیدهید؟ ماجرای ارزهای خریداری شده از یک دلال توسط مشکینی از همین پول ها و انتقال آن به خارج از کشور (که با نامه های روشنگرانه دکتر موید برملا شده و مسبب برکناری نامبرده گردید) چیست؟ آیا شما خبر داشتید؟ (که شریک جرم هستید!)اگر هم خبر نداشتید که بدتر! چگونه این همه پول از سیستم خارج میشود بدون اینکه رئیس سیستم باخبر باشد؟؟ جریان چیست؟ چرا نهادهای امنیتی پس از یک سال از نامه های دکتر موید به ماجرا ورود نکرده اند؟ آیا ربطی به واگذاری بدون مناقصه و زیر قیمت زمین های چند هکتاری دانشگاه آزاد در تلو دارد؟؟ جناب دکتر عاملی این ها همه پرسش هایی است که در ذهن اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی نقش بسته و رئیس وارداتی دانشگاه نیز تا کنون این زحمت را به خود نداده که یک بار برای اساتید و کارمندان مسائل را توضیح دهد! البته ایشان خود را خدمتگزار ما نمیداند(که اگر می دانست اینگونه رفتار نمی کرد) بلکه اربابی میداند که هر چندگاهی با ابلاغ بخشنامه ای تن ما را می لرزاند!!


6) دبیر محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی کار به جایی رسیده که هیات امنا به پیشنهاد دکتر طهرانچی به جای حل مشکل حقوق ها در اقدامی بی سابقه و بر خلاف مقررات، انصاف، عدالت و ....برای اولین بار در کشور اساتید دانشگاه آزاد اسلامی را به دو نوع الف و ب تقسیم بندی کرده اند!!! ! همانند شهروند درجه 1 و 2 !!!! که این اقدام موجی از ناامیدی، تعجب و نگرانی را در اساتید دانشگاه آزاد اسلامی به وجود آورده! خود ایشان(دکتر طهرانچی) آیا می پذیرند در دانشگاه شهید بهشتی به عنوان هیات علمی به دو دسته الف و ب تقسیم شوند؟! (باز جای شکرش باقی است ایشان تا حرف ب را در این دو سال ریاست بر دانشگاه آزاد آموخته! اگر تا تصمیم کبری خوانده بود بی شک اساتید را 32 دسته میکرد!!!)شگفت آورتر اینکه هیات امنا نیز این درخواست را تصویب کرده! شاید به این علت که تمامی اعضای هیات امنا که عضو هیات علمی نیز هستند، در دانشگاه های دولتی هستند و این تصمیم به خودشان برنخواهد گشت!!! در کجای دنیا اساتید را دسته
آقای دکتر نگاهداری چگونه هم رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی و هم رئیس پژوهشگاه ها، آزمایشگاه ها، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی است؟؟
بندی کرده باعث ایجاد اختلاف و انشقاق در آنها می شوند؟؟ مگر نه اینکه توصیه بزرگان نظام از جمله مقام معظم رهبری همیشه بر اتحاد بوده؟؟ جناب دکتر عاملی آیا شما خود دانشگاهی را دیده اید که اساتید خود را بر اساس حروف الفبا دسته بندی نماید؟؟ آقایان اگر از پس مدیریت بزرگترین دانشگاه حضوری جهان اسلام برنمی آیند چه اصراری بر ماندن دارند؟؟ این ریاست برایشان چه آورده ای دارد که ناله و نفرین روزانه هزاران استاد و کارمند را در گروه های تلگرامی به جان میخرند اما دست از ریاست دانشگاه برنمی دارند؟؟ آیا نباید شک کرد کاسه ای زیر نیم کاسه است؟؟


7) دبیر محترم شورای انقلاب فرهنگی، ریاست محترم دانشگاه در تازه ترین سخنان خویش در بازدید از یکی از واحدها فرمایش نموده اند: ما در سازمان پولی بیش از این نداریم! همین حقوق ها را هم به زور میدهیم! تنها راه همسان سازی حقوق شما با اساتید دولتی(یعنی خود ایشان) این است که بروید و کار کنید و درآمد غیر شهریه ای کسب کنید و به حساب واحد واریز نمایید تا با آن بشود حقوق ها را افزایش داد! کسی نیست از ایشان بپرسد آیا خود ایشان که دانشمندی فاضل هستند تا کنون ریالی برای دانشگاه شهید بهشتی درآمدزایی نموده اند؟! اگر قرار باشد مشکلاتمان را خودمان حل کنیم پس چه نیازی به شما وجود دارد که طبق اسناد منتشر شده ماهانه بالای 300 میلیون ریال از دانشگاه حقوق میگیرید؟! همچنین چه نیازی به صدها مدیر وارداتی است که با خود بر سر سفره کوچک دانشگاه آزاد آورده اید؟؟ آوردن یک اتوبوس مدیر از دانشگاه دولتی و دادن حقوق های نجومی به آنها معنایش ولایت پذیری است؟ مگر شما نظر ولی امر مسلمین در مورد حقوق های نامتعارف را نمی دانید؟؟ مگر در دانشگاه آزاد اسلامی مدیر کاردان، انقلابی و پاکدست کم داریم؟؟ یا شما میخواستید همه دوستان و آشنایان صاحب پست مدیریت شوند؟؟ کسی نیست از ایشان سوال نماید آقای دکتر نگاهداری چگونه هم رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی و هم رئیس پژوهشگاه ها، آزمایشگاه ها، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی است؟؟ آیا واقعا به همه این حوزه های تحت امر می رسند؟ مگر در دانشگاه آزاد اسلامی که مولود انقلاب است قحط الرجال است که به یک نفر ده ها پست می دهید؟؟ در آخر از حضرتعالی به عنوان دبیر محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی، فردی دلسوز و انقلابی خواهشمندیم به مشکلات فوق الذکر ورود کرده ابتدا شخصیت حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی را یک بار برای همیشه مشخص نمایید و ثانیا ترتیبی اتخاذ فرمایید تا دانشگاه آزاد اسلامی نیز در تمامی قوانین حقوق، پاداش، بیمه، بازنشستگی و....تابع قوانین وزارتین علوم و بهداشت باشد.


و من الله توفیق از طرف جمع کثیری از اساتید و کارمندان دانشگاه های آزاد اسلامی واحدهای سراسر کشور به رهبری فرزانه و پدر معنوی دانشگاه آزاد اسلامی
کلمات کليدی: نگاهداری/مجلس/دکتر/طهرانچی/کرونا/اطلاعات روز#
 
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۱۱-۲۹ ۰۰:۴۲:۲۶
سلام آقای طهرانچی تورابه جان بچه هات ازدانشگاه آزاد برو..خدایا اگرطهرانچی اصراربرماندن دارد خداوند ...................................خدایا هرکسی دردانشگاه آزاد مشغول خرابکاریست خودت رسوایش کن وهمرا عزیزانش بمیران الهی آمین
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۱۱-۳۰ ۰۰:۳۱:۳۴
خداوندا آفت اصلی و بزرگ این مرز و بوم را نابود ساز 🤲
 
ایران محیابادی
۱۳۹۹-۱۱-۳۰ ۰۶:۴۲:۵۳
با سلام
متاسفانه موارد بالا به بدترین شکل در واحد ما کرمان در جریان است
اینجا از ایل بافتی بودن مرجع است
سه حکم مدیریتی (معاون اموزشی، مسوول edoو مدیر گروهی) را به ضعیفترین فرد از دانشکده از تطر اموزشی و پژوهشی می دهند و با تفوذ پیوسته یک فردمشکل دار دیگر را با پارتی بازی با ندرک نا مرتبط استخدام و هنوز طرح تمام نشده حکم مدیر گروهی
از دست این سیستم ظالم تنها و تنها به خدا می شود پناه برد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۱۱-۳۰ ۰۹:۴۶:۱۳
وقتی مدیران ارشد دانشگاه آزاد ، بدنبال تبلیغات رسانه ای و شهرت باشند بفکر کارکنان نخواهند بود . دکتر ر رییس دفتر دکتر اقا میری که هر دو وارداتی به دانشگاه ازاد هستند از چندجا حقوق میگیرد در دانشگاه آزاد هم ، همه جوره حقوق و مزایا میگیرند مثلا رییس دفتر واحد تهران مرکزی نه تنها به حقوق قراردادی قانع نیست بلکه برای خودش تدریس دکترا در دانشکده مدیریت گذاشته پایان نامه گرفته داوری و مشاوره میگیره حق ماموریت و حق جلسات میگیره دیگه چیزی برای کارکنان و هیات علمی رسمی دانشگاه آزاد نمیمونه جالب اینکه رییس دانشکده مدیریت هم 76 ساله بازنشسته از شهید بهشتی از رفقای طهرانچی است که منصوب شده است
 
مهدی بدر الدین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۱۱-۳۰ ۱۰:۲۷:۱۳
دکتر علی اکبر ولایتی
دکتر محمد مهدی طهرانچی
دکتر عبدالله (جعفر علی) جاسبی و سایر هیات امنا
کارکنان دانشگاه آزاد (اسلامی!) روز دادگاه الهی از حضرات خواهند پرسید
" یا ایها الزین امنو لم تقولو ما لا تفعلون کبر مقتا عند الله ان تقولو ما لا تفعلون
اتامرون الناس بالبر و تنسون انفسکم "
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۱۱-۳۰ ۱۱:۴۸:۴۶
آقای دکتر م ک ن فارغ التحصیل دکتری مدیریت سیستم ها در سال ۱۳۹۶ شهید بهشتی میباشد که بلافاصله بدستور دکتر طهرانچی به استخدام پیمانی تمام وقت واحد تهران مرکز درآمده است و بلافاصله به عنوان سرپرست موقت دبیرخانه دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران منصوب میگردد !!!!!! در حالیکه اینجانب پس از چندسال درخواست هیات علمی هنوز پاسخی دریافت نکرده ام
 
دکتر قاسمی استاد دانشگاه آزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۱۱-۳۰ ۱۳:۵۱:۰۲
متاسفانه امروز باخبر شدیم رئیس انقلابی، جهادی، ولایت پذیر، نجومی بگیر و انتقاد پذیر دانشگاه آزاد آقای دکتر طهرانچی به علت تجمع 500 تا 1000 نفر از اساتید دانشگاه آزاد در 26 بهمن ماه حکم اخراج 4 نفر از ادمین های کانال تلگرامی "همسان سازی" که جهت سامان دهی اعتراضات قانونی به بی عدالتی گسترده در دانشگاه آزاد تشکیل شده بود را صادر فرمودند!!! بدون برگزاری هیچگونه کمیته انظباطی اساتید! بدون دادن امکان دفاع به این عزیزان و بدون اینکه بگویند چرا؟! آقای طهرانچی گویا فعلا چرخ فلک به فرمان شما میچرخد و حسابی دارید یکه تازی میکنید در دانشگاه آزاد! اما بدانید حرف 4 استادی که امروز حکم اخراج(تعلیق) آنها را صادر کرده ای حرف 23000 استاد و 32000 کارمند دانشگاه آزاد اسلامی است نه صرفا حرف آن 4 همکار بی نوا که فکر میکردند با تجمع مقابل سازمان شما بعد از 2 سال به میان اساتید واقعی (نه انتخابی) دانشگاه تحت امر خود خواهید آمد و درد و دلهای اساتید بی نوا را میشنوید و به آنها دل داری میدهید که نگران نباشید من برنامه دارم! روزهای سخت تمام میشود و...! نه اینکه نه تنها خودت افتخار ندادی بین ما حاضر شوی بلکه معاونان مدیران کل و مدیران جزئ شما هم این افتخار را به ما ندادند به کنار! اینکه 24 ساعت از ماجرا نگذشته حکم 4 نفر از ادمین های گروه همسان سازی(ترتیب دهندگان این اعتراض نرم و قانونی) را بدون طی کردن روال قانونی صادر کرده ای؟! الان خیلی خوشحالی؟! آقای طهرانچی فقط این را بدان ما در این سالها روئسای مختلفی در دانشگاه آزاد دیده ایم که همگی چند صباحی آمده و سپس با زراندوزی و پر کردن جیب های مبارک خود رفته اند ولی ما اساتید همچنان هستیم! پس اشتباه نشود! آنکه باید برود تو هستی نه امثال خانم دکتر آقابیگی و دکتر خیری که تمام جوانی خود را پای این دانشگاه گذاشته اند تا بدینجا برسد که شما از نشستن پشت میز ریاستش آنقدر کیف کنی که دیگر هیچگونه نتوان تکانتان داد! آری برادر آنکه باید برود و اتفاقا هرچه زودتر برود هم به نفع دنیا و هم آخرتش خواهد بود تویی نه اساتید زحمتکش، دلسوز، انقلابی و با صفایی چون دکتر خیری و خانم دکتر آقابیگی که با دستور مستقیم شما مزدوران جیره خواری که با اتوبوس وارد دانشگاه کرده ای حکم اخراج(تعلیق)شان را تنها و تنها بابت مطالبه حق خودشان و همکارانشان صادر کرده اند! چوب خدا صدا ندارد آقای طهرانچی دست بالای دست بسیار است! بنشین و ببین چگونه حکم اخراجت پس از انتخابات ریاست جمهوری صادر میشود!! تا آن موقع خوب اسبت را بتازان! راستی اگر شما در صحرای کربلا حضور داشتید جزو کدام گروه بودید؟!!!!
 
نائینی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۱۱-۳۰ ۱۴:۴۷:۴۵
سلام
احسن به این بیانیه عالی.
ولی باید اعتراضها منسجم و اصولی بیان شود و پیگیری شود تا انشاالله به نتیجه مطلوب برسد.
ولی تجربه نشان داده به خاطر ماهیت حقوقی دانشگاه ازاد هرکسی از مقامات فقط نفع لازم را از دانشگاه می برد و به فکر بدنه و کارکنان دانشگاه نیست.
با مدرکی، بودجه ای، شعبه ای، پیمانی، پروژه ای و...
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۱۱-۳۰ ۱۶:۴۶:۲۰
الهی امین..
 
کارمند
Australia
۱۳۹۹-۱۲-۰۶ ۰۷:۲۹:۴۶
سلام
ضمن تشکر از این بیانیه عضو محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

مطالب خیلی خوب بیان شده است مشکلات در سراسر کشور مشهود است مثل استان خوزستان رییس استان دارای سوابق درخشان سوء مدیریتی در دوران روسای قبلی در خراسان رضوی نیز به همین گونه است رییس دبیرخانه استان سن و سالش را ببینید و همینطور سابقه اش را آذربایجان شرقی و سیستان و بلوچستان و فارس و نمونه هایی از جمله واحد علوم و تحقیقات آقای مسعودی واحد تهران مرکز آقای آقامیری و واحد ساری آقای کرمانیان که حضرات از یاران آقای رییس هستند و مدیریت اعلای یکی از آنان حادثه اتوبوس علوم و تحقیقات بود که چه هزینه گزافی برای دانشگاه متحمل کرد و ... چه کسی باید به این سوء مدیریت پاسخگو باشد؟
مواردی که از دکتر موید گفتید کاملا درست ولی چه کسی به این موارد رسیدگی کرد پس قطعا مشکلات و معضلات بوده که عنوان شده ولی هیچ مرجعی به این موارد اهمیتی نداده در یک به ظاهر تقابل سیاسی آقایان موید و اسمعیلی حذف ودر سمت دیگر بایستی آقای مشکینی نیز حذف می شد ولی این اتفاق نیفتاد

افرادی در مسند مشاور هستند که علاوه بر اینکه تجربه ای در کارها و امور ندارند بلکه سن شان با تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی یکیست و ماهیانه حقوق های گزاف می گیرند

آمار مشاورین در سیستم اگر بررسی شود به این نتیجه می رسیم که با وجود این همه آدم بیکار وضعیت دانشگاه اینگونه اسف بار است پس مشاوره آنها به چه دردی می خورد

افرادی که بر تخت مسوولیت دانشگاه آزاد تکیه می زنند در یکجا نیستند شما از آقای نگاهداری گفتید بد نیست از وضعیت کار کردن آقای مرادیان و توانگر بفرمایید هم پست مدیریتی داشتند و هم الان کاندید مجلس و ...

رییس که انتقاد پذیر نیست و مشکلات را متوجه نمی شود چگونه این همه مشاور دارد به جز این است که یه پول مفت ماه به ماه به جیب آنها می ریزد

جالب تر از همه مشاورین معاونت ها و روسای مراکز

سفره دانشگاه آزاد به حدی گسترده شده که به عنوان توسعه آن در سایر کشور ها مثل عراق و افغانستان درآن سرمایه گذاری می شود بعدش چه اتفاقی می افته معلوم نیست رییسی که مدعی این که در دوران تصدی روسای اسبق واحد آکسفورد وضعیت مبهم مالی داشته پس قطعا پس از ایشان نیز این واحدها و سرمایه گذاری ها ی شان وضعیتی مجهول و بد تر از آکسفورد خواهند داشت رییس که همه مدیران قبلی را به سخره می گیری بترس از روزی که تورا به سخره بگیرند سوابق درخشان سوء مدیریتی ایشان در دانشگاه شهید بهشتی کاملا مشخص است دانشگاهی در آن سطح در مقایسه با دانشگاه آزاد ای وای بر ما

وقتی می بینی افرادی که نه سطح سوادشان و نه سوابق شان به اندازه ای نیست که در این دانشگاه باشند و در پست های مدیریتی تکیه زده اند باید فاتحه آن را خواند.

پس ای کسانی که مثل سردار دهقان و امثالهم که وضعیت اسف بار دانشگاه آزاد را می دانید لطفا به داد این مظلومان و ستمدیدگان دانشگاه چه هیات علمی و چه کارمندی برسید
آقای دکتر ولایتی مشاور محترم مقام عظمای ولایت به فریاد این ستمدیدگان دانشگاه آزاد اسلامی برسید