يکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۴

ترقی خبرگزاری ایسنا را متهم به تحریف سخنانش در مورد سعیدمحمد کرد

Share/Save/Bookmark
از تحریف ایسنا و واکنش اصلاح طلبان و اپوزیسیونخارج نشین،پیرو مصاحبه بنده در خصوص آقای دکتر سعید محمد،آشکاشد چقدر رقیب،از تشکیل دولت جوان،جهادی و انقلابی واهمه دارد
کد مطلب: 60805
 
به گزارش اختصاصی #اطلاعات_روز#حمیدرضا ترقی عضو ارشد حرب موتلفه اسلامی با انتشار توئیتی خبرگزاری ایسنا را متهم به تحریف کرد..

بنابراین گزارش خبرگراری ایسنا دیروز نوشت: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: بر روی آقای رئیسی اتفاق نظر کامل است، یعنی آمدن ایشان وحدت را محقق می‌کند اما دعواها سر این است که ایشان نپذیرد و بعد بخواهیم نفر بعد را انتخاب کنیم. 

حمیدرضا ترقی در گفت‌وگو با ایسنا درخصوص آخرین تحرکات کاندیداهای اصولگرا برای انتخابات ۱۴۰۰ و در پاسخ به این سوال که آیا برخی حواشی در مورد پرونده‌هایی مثل عیسی شریفی تاثیری بر تصمیم قالیباف برای حضور در انتخابات دارد، اظهار کرد: مسلما نه، پرونده‌هایی که درخصوص آقای قالیباف مطرح می‌کنند بحث آن تمام شده و به آنها رسیدگی شده و چیزی نیست که به واسطه آن کسی مطلبی را مطرح کند، اگر هم موضوعی در این خصوص مطرح می‌شود صرفا برای فضاسازی است.
وی همچنین تاکید کرد: اما آسیب‌پذیری آقای قالیباف مساله اجتناب‌ناپذیری است و زمینه تخریب برای ایشان زیاد است ولی اینطور نیست که برای سایر کاندیداها این موارد مطرح نباشد.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درخصوص آخرین تحرکات انتخاباتی سعید محمد نیز اظهار کرد: ایشان اصلا در فضای اصولگرایان مطرح نیست، فقط در فضای مجازی مطرح است و روی ایشان کار شده و کنار رفتن ایشان از فرماندهی قرارگاه خاتم هم به دلیل انتخابات نبوده و خود ایشان هم تخلفاتی داشته که قطعا این مساله امتیازی منفی در بررسی صلاحیت ایشان خواهد بود.
ترقی در پاسخ به این سوال که با این اوصاف پس اجماع نهایی بر روی آقای رئیسی خواهد بود، گفت: بر روی آقای رئیسی اتفاق نظر کامل است، یعنی آمدن ایشان وحدت را محقق می‌کند اما دعواها سر این است که ایشان نپذیرد و بعد بخواهیم نفر بعد را انتخاب کنیم که در این مورد باید دقت و جوانب‌نگری بیشتری صورت گیرد.

اما ترقی با انتشار مطلبی در توئیتر نوشت:از تحریف ایسنا و واکنش اصلاح طلبان و اپوزیسیونخارج نشین،پیرو مصاحبه بنده در خصوص آقای دکتر سعید محمد،آشکاشد چقدر رقیب،از تشکیل دولت جوان،جهادی و انقلابی واهمه دارد
کلمات کليدی: سعیدمحمد/انتخابات/ایسنا/خبرگزاری/تحریف/ترقی/موتلفه/اطلاعات روز#