چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۲

یادداشت اینستاگرامی مهدی روغنی از اعضای باند سعید عسگر خطاب به سه تن از اصولگرایان!

Share/Save/Bookmark
مهدی روغنی یکی از عوامل باند سعید عسگر که سعید حجاریان را مورد اصابت گلوله در صفحه اینستاگرام خود خطاب به سه تن از اصولگرایان نوشت:
کد مطلب: 60813
 
به گزارش اختصاصی#اطلاعات_روز# مهدی روغنی یکی از عوامل باند سعید عسگر که سعید حجاریان را مورد اصابت گلوله قرار دادند در صفحه اینستاگرام خود خطاب به سه تن از اصولگرایان نوشت:

حدود بیت سال از ماجرای تنبیه حجاریان در اسفند ماه 78 میگذرد، در این سالها عناصر جناح های سیاسی هر وقت مطلبی نداشتند و موضوعی پیدا نمیکردند، گروه تنبیه کنندگان حجاریان را مورد اهانت و تهمت قرار داده اند، مخصوصا برادر عزیزم جناب آقای سعید عسگر.

دوستان زیادی از ما گله کردند چرا به هتک حرمت ها، دروغ ها و یاوه گویی ها پاسخ نمیدهید؟

دوستان این افراد دو دسته اند:

اصلاح طلبان که نفکرات و عملکردشان در دولت فعلی روشن است و دسته دیگر برخی از مدعیان اصولگرایی(که البتهبه نظر حقیر اینان با اصلاح طلبان قرابت داشته و بعضا به هم بدهکارند)که گه گاهی برای فرار از مطلبی یا انحراف موضوعی مسئله تنبیه حجاریان میپردازند.

عرض میکنم آقایان سیاسی، حدیث داریم آبروی مومن از خانه خدا بالاتر است،بنابراین اگر شیعه، پیرو اهل بیت و دیندارید باید اداعاهایتان را به اثبات برسانید و اگرادله ارائه ندهید که قطعا نمیتوانید و ندارید بیان کنید،پس در همه چیز شما شک و شبهه است. ما و جامعه منتظریم مخصوصا آقایان نبویان، زاکانی و رسایی

مهدی روغنی.

ادامه دارد


 
پيام مقام معظم رهبري درمورد ترور دكتر سعيد حجاريان
 
تهران مقام معظم رهبري، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي، به مناسبت ترور سعيد حجاريان،‌نائب رئيس شوراي شهر تهران، پيامي منتشر كردند. متن پيام معظم له به شرح زير است: ترور ناجوانمردانه نايب رييس شوراي شهر تهران ـ كه در چند روز گذشته اتفاق افتاده، عمل جنايت آميزي است كه مي‌‌تواند بخشي از يك توطئه خطرناك برضد مصالح كشور و ملت ونظام اسلامي باشد. ايجاد ناامني و پديد آوردن جو وحشت و اضطراب براي شهروندان از هدف‌هايي است كه هميشه توطئه‌گران و دشمنان ايران اسلامي در پي آن بوده‌اند و اين حادثه اندكي پس از انتخابات و در آستانه عيد، در جهت همان خواسته شيطاني وخيانت‌آميز است.

اينجانب وجود توطئه سازمان يافته‌اي را كه آرامش ملي و استحكام نظام اسلامي را آماج ساخته در اين ترور شوم احساس مي‌كنم و همه دستگاههاي مسؤول رابه پيگيري هوشيارانه آن فرامي‌خوانم. بزرگترين خدمت به جنايتكاران و دشمنان پليد آن است كه به جاي هوشمندي در شناخت دشمن توطئه‌گر،كساني از اين حادثه تلخ براي هيجان افكار عمومي و ايجاد سوء ظن و اغتشاش استفاده كنند و كار را بر ماموران امنيت عمومي دشوار سازند، همزماني اين حادثه با جنايت منافقين در خمپاره‌ انداختن به يك منطقه مسكوني در تهران هر هوشمندي را بايد نسبت به توطئه دشمن در ايجاد ناامني ملي حساس كند و هشداري جدي نسبت به طرح‌هاي خطرناك دشمن غدار باشد.

كساني كه با تهييج افكار عمومي و نشانه‌گرفتن اشخاص و جناح‌هاي داخلي، جو اضطراب و ناامني را تشديد مي‌كنند، دانسته يا ندانسته به دشمن كمك مي‌رسانند. اينجانب با ابراز تاسف عميق از ترور نايب رييس شوراي شهر تهران آقاي حجاريان و دعا و ابراز همدردي با خانواده متدين و محترم ايشان، تاكيد مي‌كنم كه نيروهاي امنيتي و انتظامي با سرعت عمل و دقت، عوامل جنايت را شناسايي كنند و به فضايي كه براي دشمن بيگانه ، مطلوب و براي امنيت ملي چون زهري خطرناك است، خاتمه دهند.
کلمات کليدی: سعیدعسگر/مهدی روغنی/حمید رسایی/سعیدحجاریان/نبویان/علیرضا زاکانی/78/ترور/باند/اصلاح طلب/اصولگرا/اطلاعات روز#