شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۳

کشف جسد مردی در دستشویی واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد

Share/Save/Bookmark
با کشف جسد مردی در دانشگاه علوم تحقیقات، تجسس ها برای کشف اسرار مرگ وی از سوی تیم جنایی پایتخت آغاز شده است.
کد مطلب: 60835
 
به گزارش اختصاصی #اطلاعات_روز#با کشف جسد مردی در دانشگاه علوم تحقیقات، تجسس ها برای کشف اسرار مرگ وی از سوی تیم جنایی پایتخت آغاز شده است.
 
چندی قبل گزارش مرگ مشکوک مردی به قاضی مصطفی واحدی، کشیک جنایی تهران اعلام شد. جسد این مرد میانسال در دستشویی دانشگاه علوم تحقیقات کشف شده و به‌دلیل اینکه حدود یک هفته از زمان مرگ وی می‌گذشت، جسدش متعفن شده و علت مرگ او مشخص نبود. به همین دلیل بازپرس جنایی دستور داد تا جسد قربانی برای مشخص‌شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شود.

در ادامه تحقیقات مشخص شد که قربانی یکی از نیروهای خدماتی دانشگاه بوده است. وی در قسمتی کار می‌کرده که تردد در آنجا به‌دلیل کرونا بسیار کم بوده است. اما راز مرگ او زمانی فاش شد که خانواده‌اش از غیبت او نگران شدند. پیش از این سابقه داشت که متوفی در محل کارش شب‌ها را می‌ماند اما چند شبی از او خبری نشده و خانواده‌اش هرچه به موبایل وی زنگ زدند، پاسخی نشنیدند.

به همین دلیل راهی دانشگاه شدند و نگهبان پس از پرس‌و‌جو اعلام کرد که آخرین ورود وی یک هفته قبل بوده اما خروج متوفی ثبت نشده بود. همین کافی بود تا کارکنان آنجا به جست‌و‌جو در ساختمان دانشگاه بپردازند تا اینکه سرانجام پیکر بی‌جان او در دستشویی پیدا شد.

هم‌اکنون بازپرس جنایی تهران دستور تحقیق از کارکنان دانشگاه و افرادی که آخرین‌بار متوفی را دیده‌اند، ‌صادر کرد تا مشخص شود که علت اصلی مرگ وی چه بوده است.
کلمات کليدی: دانشگاه آزاد/طهرانچی/مرگ/جنازه/دستشویی/علوم و تحقیقات/اطلاعات روز#